WYNAJEM PRZYCZEP HEL

 
Jesteśmy w trakcie przygotowywania oferty na sezon 2016.

 

 

 

 

Hobby Prestige 540 

Cena 250 zł/doba 

Rok: 2000 Dł 540 cm Miejsc 4 osób

 

 

 

więcej...

 

 

Fendt Topas 590 

Cena 500 zł/doba 

Rok: 2010 Dł 590 cm Miejsc 4 osób

 

 

 

więcej...

 

WYNAJEM PRZYCZEP HEL

 

Półwysep helski (Mierzeja Helska) to jeden z najpiękniejszych zakątków Polski. Raj w którym możesz odkrywać naturę, wypoczywać i uprawiać sport. Od maja do października półwysep Helski tętni życiem, jest pełny turystów, a przede wszystkim windsurferów i kitesurferów oraz żeglarzy. Zatoka Pucka jest idealnym, i wręcz wymarzonym miejscem do uprawiania sportów wodnych. Miejscem, które kochają dzieci, młodzież i dorośli. Miejscem gdzie zapominasz o troskach i świetnie się bawisz.
 
Hel-Camp umożliwia Tobie obcowanie jak najbliżej natury. Wpisując w wyszukiwarkę  hasło: wynajem przyczep HEL, chcesz być jak najbliżej natury, chcesz mieć blisko na najlepszy spot. Hel-Camp ma szeroką ofertę sprzedaży, ale także może wynająć Ci wymarzoną przyczepę. Interesujesz Cię wynajem przyczep na helu - skontaktuj się >>> WYNAJEM PRZYCZEP HEL <<< Przyczepy wynajmujemy na najładniejszych i najbardziej komfortowych kempingach. W każdej przyczepie masz wodę, prąd, ogrzewanie, oraz wyposażenie podstawowe. Spędzisz swój wolny czas w najlepszych warunkach.

 

 

Jeśli masz pytania to zadzwoń:

  • Hel-Camp + 48 660 322 125 - wynajem przyczep HEL
  • Michał +48 602 741 267 - wynajem przyczep HEL
  • Mateusz +48 888 150 192 - wynajem przyczep HEL

 

lub napisz na adres:

  • info@hel-camp.pl

 

Znajdziesz nas na ulicy Gdańskiej 54 we Władysławowie.

Przypominamy, że u nas prócz wynajęcia przyczepy (więcej - KLIKNIJ), możesz kupić (więcej - KLIKNIJ) lub przezimować swoją przyczepę (więcej - KLIKNIJ), możemy zaoferować profesjonalny serwis przyczep kempingowych wszystkich marek i wszystkich roczników (więcej - KLIKNIJ). Potrzebujesz przedsionek, a może nie umiesz rozłożyć przedsionka ? Potrzebujesz nową podłogę do swojego przedsionka ? Zepsuł Ci się kran ? Też pomożemy :)

 

 wynajem przyczep HEL / wynajem przyczep kempingowych HEL
Kontakt - KLIKNIJ
 
Zapraszamy do Chałup, zapraszamy na półwysep helski !
Zespół Hel-Camp